היי לכולם,
שמי קרן אני בת 46 נשואה ואמא ל3 ילדים מהממים!
כשהשתחררתי מהצבא חלום חיי היה לעבוד בבנק ואכן זה מה שעשיתי 15 שנה,
15 שנים של למידה, עשייה והתפתחות מקצועית עד לתפקידי ניהול ויעוץ השקעות . זה השלב שבו הבנתי שזה הזמן לשינוי ועם כל הקושי והחששות פניתי לדרך חדשה.
החלטתי לעשות הסבה להוראה ומעבודת שירות וניהול בבנק, עברתי להדריך וללמד בני נוער. על פניו שונה מאוד, אבל אם חושבים על זה לעומק אזי יש קווי דמיון לא מעטים, וכך מצאתי את עצמי מתמודדת עם אתגר חדש ומעניין.
נוצר קשר מדהים עם התלמידים שהדרכתי וחינכתי אבל המערכת…מערכת כל כך מסובכת, מיושנת עם מעט מאוד כלים סמכותיים ורגשיים שאינה מותאמת לעידן הנוכחי.
החלום די התנפץ! זה לא זה, אז מה עכשיו? מה עושים?
תבינו משהו חשוב, כאשר אנחנו עושים בפעם הראשונה את השינוי (כמו לעזוב את הבנק) שנראה בלתי אפשרי בזמנו או כזה שנתפס אמיץ או יהיו אלה שיגידו חסר אחריות אז לקראת השינוי הבא כבר לא רואים את המחסום.
עזבתי את משרד החינוך ופתחתי עסק עצמאי, חנות מתנות שהשקעתי בה את כל כולי! בהתחלה היה מאתגר, לא אשקר. אבל לאט לאט התחלתי לקצור את הפירות, העסק הפך לעסק מצליח, מבוקש ופופולארי מאוד אך הרגשתי שהגעתי לשיא כי אינטלקטואלית הייתי תקועה.
זה השלב שבו החלטתי לבחון האם הצלחה חומרית מספיקה עבורי וכאן התחלתי סוף סוף לפעול לפי האינטואיציות שלי. החלטתי למכור את החנות ולקחת פסק זמן שאפשר לי למידה, התנסויות חדשות וחשיבה. זו הפעם הראשונה שעצרתי ונשמתי!!! ומכאן נוצר דבר חדש, כאן מצאתי את תכלית חיי.
כיום אני מאמנת אישית ויועצת נומרולוגית ואני עושה זאת באהבה גדולה.
ולכם אני מציעה לעצור מדי פעם, לנשום ולהסתכל על חייכם לכמה דקות מהצד. חפשו אתגרים חדשים, ותושיטו יד לחלומות שלכם כי הם ממש כאן. לא צריך ללכת רחוק. צריך רק להעז ולגעת!
מרגישים שאתם זקוקים להכוונה ולא יודעים מה לעשות?
אני כאן בשבילכם💖
0535560906