המלצות - יעוץ נומרולוגי

הלקוחות שלי מספרים...

רציתי להודות לך על הייעוץ הנומרולוגי שנתת לי. באתי לפגישה ספקנית לגמרי לגבי היכולת של הנתונים שהעברתי לך להגיד לי משהו על חיי. הופתעתי מהעוצמות והדיוק שבדברייך וכל מה שאמרת לי התחבר והתאים לי בדיוק למה שעובר עליי. רוצה גם להודות לך על הדרך הנעימה והסופר מקצועית בה העברת את הדברים ללא טיפת שיפוטיות ומתוך המון הקשבה. אין ספק שיש בנומרולוגיה ולא פחות מזה ביכולת שלך לתקשר אותה המון קסם.

רויטל

הגעתי לקרן מהמלצות חמות של אשתי שטופלה אף היא אצלה 😊 עם קצת היסוס גברי טיפוסי ומחשבה החלטתי ללכת ולנסות לקבל קצת מידע עם היכרות של עולם הקאוצ'ינג. המפגש נפתח בקליניקה יפה ומסודרת בעיר נס ציונה 🏠 ,בבית פרטי עם קומה שלמה של קליניקה, במקום הרגשה של פרטיות ואווירה נינוחה. הגישה של קרן לאורך כל הליך הייעוץ והאימון ריתקה אותי, הניתוח של המספרים פשוט קלע בדיוק למצבי בחיי האישיים. בשלב כה חשוב של חיי כשאני בין צומת דרכים בהיבט המקצועי ולאחר כ-8 שנים בגוף ביטחוני קרן נתנה לי את הכתף והיד המכוונת עם המון סבלנות ורוגע ולאחר ארבעה מפגשים יצאתי עם ארגז כלים לדרך חדשה. אז תודה רבה לך מעומק הלב, היום אני באמת "הולך אחרי החלומות שלי" וזה לא עוד סתם משפט שאני רואה בפייסבוק.

יאיר

הגעתי לקרן בדילמה גדולה, האם מתאים לי לפתוח עסק בתחום המזון? הגעתי על מנת לקבל הכוונה ולראות האם זה הזמן המתאים בשבילי ליוזמה חדשה, אם כן לאיזה כיוון עליי לפנות…. קרן מיקדה אותי מאוד ועזרה לי למצוא את התשובות שחיפשתי כל כך. כיום אני פתחתי את העסק שחלמתי עליו ואני רוצה להודות לך שהיית שותפה לתהליך!

שי